Acima -2.5 ml euro w życiu nie dostana za tyle mogą iść piłkarze z Wisły,Lecha lub Legii, którzy pokazali się w pucharach.Za Jeża też sobie obiecywali miliony a sprzedali go do Polonii za 800 tys euro.Wez pod uwagę, że to Górnik na tle tych piłkarzy jakich tam mają on wygląda jak piłkarz z innej ligi podobnie jak było z Jeżem, ale ten sam Jeż w Polonii jest już jednym z wielu.