Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16654
Stary 20.02.2012, 01:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Był w zupełnie innym miejscu kariery.
To tak jak z okresem próbnym albo stażem - też zarabiasz mniej, ale liczysz że jeśli się sprawdzisz dostaniesz lepsze warunki.

A tak BTW. - bardzo często piłkarze nie wiedzą co podpisują. Później różne jaja z tego wychodzą...
No nie zupełnie tak jak ze stażem, albo okresem próbnym, tutaj umowy są zwykle na kwartał, albo pół roku, nie na 5 lat. Do stażu można bardziej porównać kontrakty na jakich byli (są) u nas Dolha, Issa Ba, Branco, Beto Pareiko czy Lamey.

A do BTW: sądzę, że większość ludzi nie wie, co podpisuje.
.
Odpowiedz cytując