Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 20.02.2012, 01:06
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ogladajac mecz sadzilem ze remis jest niezasluzony i to my bylismy lepsi.
Tymczasem slyszac C+ i komentatorow wywniskowac mozna ze mecz byl niezwykle wyrównany i kazdy mogl wygrac.

Moze cos przeoczylem ale nie widzielem w grze Zaglebia nic co moglo nas zaskoczyc oprocz 2 klopsow Pareiki i Pajlica po ktorym strzelili 2 bramki.

Poziom c+ filmowo dobil dna,sportowo tez sie staczają?
Był jeszcze nieuznany karny dla Zagłębia, w tej sytuacji, gdy Kirm zachował się trochę jak Czekaj ze Standardem i dwie sytuacje Pawłowskiego.
Odpowiedz cytując