Wojtas napisał(a):

Ogladajac mecz sadzilem ze remis jest niezasluzony i to my bylismy lepsi.
Tymczasem slyszac C+ i komentatorow wywniskowac mozna ze mecz byl niezwykle wyrównany i kazdy mogl wygrac.
Moze cos przeoczylem ale nie widzielem w grze Zaglebia nic co moglo nas zaskoczyc oprocz 2 klopsow Pareiki i Pajlica po ktorym strzelili 2 bramki.
Poziom c+ filmowo dobil dna,sportowo tez sie staczają?
|
Był jeszcze nieuznany karny dla Zagłębia, w tej sytuacji, gdy Kirm zachował się trochę jak Czekaj ze Standardem i dwie sytuacje Pawłowskiego.