Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54380
Stary 20.02.2012, 01:06
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Prezes Górnika mówił, że wszystko jest tak ustalone- jak wpłacą milion złotych do końca określonego terminu to Nakoulma zostanie ich zawodnikiem definitywnie i prawdopodobnie będą go chcieli sprzedać od razu, chociaż tego wprost nie powiedział.

Równie dobrze może to być gra ze strony prezesa aby odwieść czołowe kluby w walce o Nakoulmę. W każdym razie jeżeli faktycznie umowa z Górnikiem wejdzie w życie po sezonie to można o nim zapomnieć a szkoda.
Odpowiedz cytując