MichaelMyers napisał(a):

|
Prezes Górnika mówił, że wszystko jest tak ustalone- jak wpłacą milion złotych do końca określonego terminu to Nakoulma zostanie ich zawodnikiem definitywnie i prawdopodobnie będą go chcieli sprzedać od razu, chociaż tego wprost nie powiedział.
|
Równie dobrze może to być gra ze strony prezesa aby odwieść czołowe kluby w walce o Nakoulmę. W każdym razie jeżeli faktycznie umowa z Górnikiem wejdzie w życie po sezonie to można o nim zapomnieć a szkoda.