Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18753
Stary 20.02.2012, 01:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewnie w tabeli sie jeszcze sporo pozmienia , ale cichym faworytem do zdobycia MP jest niestety ( w moim odczuciu ) Polonia .
Pamiętaj kto jest prezesem Polonii Po za tym grali z najgorszą drużyną tzn. zbieraniną kopaczy w naszej lidze. Z takim Górnikiem, Ruchem czy Zagłębiem może być różnie.
Odpowiedz cytując