Karherop napisał(a):

Pewnie w tabeli sie jeszcze sporo pozmienia , ale cichym faworytem do zdobycia MP jest niestety ( w moim odczuciu ) Polonia .
|
Pamiętaj kto jest prezesem Polonii

Po za tym grali z najgorszą drużyną tzn. zbieraniną kopaczy w naszej lidze. Z takim Górnikiem, Ruchem czy Zagłębiem może być różnie.