Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18752
Stary 20.02.2012, 01:02
Ta liga jest tak nieprzewidywalna , że 3 kolejki mogą czołówkę tabeli wywrócić do góry nogami . Po tej kolejce nie można stwierdzić jednoznacznie , że odpadamy z walki o MP .Jeżeli już to następna kolejka może mieć decydujące znaczenie .Przede wszystkim mecze między sobą rozgrywają Ruch z Lechem oraz WKS z Legią . Polonia raczej nie będzie miała problemów ze słabym Widzewem, chociaż na dobrą sprawę mecz polonistów z ŁKS nie jest żadnym wyznacznikiem ich formy oraz dyspozycji i równie dobrze mogą przegrać bądź zremisować .

Jeżeli z Koroną nie wygramy to zgodzę się , że o MP możemy zapomnieć natomiast wygrana i dobry układ wyników czołówki może rozpocząć nasz marsz ku górze .
Odpowiedz cytując