Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 20.02.2012, 00:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Poziom c+ filmowo dobil dna,sportowo tez sie staczają?
Też ogłądałem dzisiaj pół transmisji na C+. I faktycznie przyznaję że podsumowanie w przerwie, że to szybki meczi że akcje były raz pod jedną raz pod drugą bramką lekko mnie zdziwiło, bo o ile na początku Zagłębie coś próbowało rozgrywć, tak po 20 - 25min Wisła ich zdominowała.

To jeszcze nic...w przerwie przełączyłem na polsat sport...a tam komentarz to była prawdziwa masakra. Wszechwiedzący ekspert zacny pan w d.... jego mać kowalczyk, który każdym komentarzem dokładał Wiśle.

Nie powiedział ani jednego dobrego słowa o naszej, bądź co bądź, długimi fragmentami, poprawnej grze. Z wyrzutem i fochem tweirdził że "z taką grą zagłębie Wisły nie zrani". Skupiał się tylko na naszych błędach i zachwycał jak niewiele trzeba żeby nam strzelić bramkę. Słuchać jego wywodów to była dzisiaj gehenna.

Nie wiem na prawdę czy on naprawdę uwierzył że tego nie słychać? I że on już o futbolu wie wszystko. I o Wiśle. Legionista zaprzały..Borek, jak go nie darzę sympatią, ale chociaż stara się być obiektywny.
Odpowiedz cytując