Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54379
Stary 20.02.2012, 00:58
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Górnik ma prawo pierwokupu za milion złotych i na pewno z niego skorzysta.A pózniej krzykną milion euro.
Nie milion tylko 2,5 mln euro, jakiś działacz Górnika się chyba wypowiadał na ten temat

Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Przypadkiem ta opcja pierwokupu nie polega na tym , że Łęczna nie może innemu klubowi go sprzedać jeżeli Nakoulma dogada się z Górnikiem co do kontraktu indywidualnego .Natomiast jeżeli Prejuce zechce grać dla innego klubu niż Górnik bo powiedzmy zaoferuje lepsze warunki to raczej gracz ma tutaj decydujące zdanie ?
To może być jakiś sposób na wyciągnięcie Nakoulmy. Piłkarz musi się zgodzić na podpisanie kontraktu z Górnikiem.
Ostatnio edytowane przez Acima : 20.02.2012 o godz. 01:00.
Odpowiedz cytując