MichaelMyers napisał(a):

|
Górnik ma prawo pierwokupu za milion złotych i na pewno z niego skorzysta.A pózniej krzykną milion euro.
|
Nie milion tylko 2,5 mln euro, jakiś działacz Górnika się chyba wypowiadał na ten temat
Ciastek1 napisał(a):

|
Przypadkiem ta opcja pierwokupu nie polega na tym , że Łęczna nie może innemu klubowi go sprzedać jeżeli Nakoulma dogada się z Górnikiem co do kontraktu indywidualnego .Natomiast jeżeli Prejuce zechce grać dla innego klubu niż Górnik bo powiedzmy zaoferuje lepsze warunki to raczej gracz ma tutaj decydujące zdanie ?
|
To może być jakiś sposób na wyciągnięcie Nakoulmy. Piłkarz musi się zgodzić na podpisanie kontraktu z Górnikiem.