Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54378
Stary 20.02.2012, 00:55
Prezes Górnika mówił, że wszystko jest tak ustalone- jak wpłacą milion złotych do końca określonego terminu to Nakoulma zostanie ich zawodnikiem definitywnie i prawdopodobnie będą go chcieli sprzedać od razu, chociaż tego wprost nie powiedział.
Odpowiedz cytując