Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
54378
20.02.2012, 00:55
Prezes Górnika mówił, że wszystko jest tak ustalone- jak wpłacą milion złotych do końca określonego terminu to Nakoulma zostanie ich zawodnikiem definitywnie i prawdopodobnie będą go chcieli sprzedać od razu, chociaż tego wprost nie powiedział.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers