Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16648
Stary 20.02.2012, 00:53
Załóżmy, że jest tak jak pisze wolfy i Patryk nie jest idiotą, zasługiwał na wyższy kontrakt, nie dostał go i dlatego odwalił taką szopkę. Jak w takim razie wytłumaczyć jego przywiązanie do barw, manifestowane tak przez niego na każdym kroku? Cynizm? Zwykła obłuda i fałsz? No przepraszam ale nie mogę tego zrozumieć, takich rzeczy się nie robi klubowi, który rzekomo ma się w sercu. To zwykłe s....ysyństwo. Ode mnie tyle.
Odpowiedz cytując