wolfy napisał(a):

Jasne. To jest mój argument i o jego słuszności świadczą stawki ligowych piłkarzy.
Trzeba było też nauczyć się grać tak jak Patryk, a skoro nie umiesz - do kogo masz pretensje? Gorsi piłkarze zarabiają lepiej niż on.
"Normalny" człowiek zarabia "normalnie" - ponieważ jest jednym z wielu i łatwo go zastąpić.
|
Tylko widzisz - Patryk od ponad 5 lat i tak zarabia powyżej średniej krajowej, która i tak nijak ma się do "normalnych" ludzi. Od 3 lat zarabia bardzo duże pieniądze. Propozycji nowego kontaktu nie widziałem, ale czy naprawdę sądzisz, że zaproponowano mu mniej, niż przynajmniej dwukrotną podwyżkę?
Pomijam fakt, że tak naprawdę w d... mam pieniądze, które dostaje Patryk i jeśli dobrze by grał, i przy tym odnosił się z odrobiną szacunku do ludzi w okół - niech zarabia jak Arboleda. Jak mu nie pasuje nowy kontrakt to niech poczeka aż ktoś się po niego zgłosi, albo skończy mu się stary. Bo podpisując kontrakt trzy lata temu chyba widział co podpisuje.