wolfy napisał(a):

Kiedyś tak było.
Dlatego powstało prawo Webstera.
Piłkarze to już nie chłopi pańszczyźniani.
Dlatego właśnie istnieje problem Maleckiego - bo klub może go stracić nie zarabiając należytych pieniędzy.
A lepiej zapłacą mu w Championship lub drugiej Bundeslidze. W trzeciej też pewnie znalazłoby się parę zespołów.
|
Spoko, nie przejmuj się. Ja już w spokoju czekam jak Staszek z basałajem nam tu zawodnika w jego miejsce sprowadzą. Jakiegoś bardzo perspektywicznego 31 letniego hinduso-niemca z drugiej Bundesligi z problemem alkoholowym.
I wszyscy będą szczęśliwi. Prowizja pójdzie gdzie ma pójść, będą fajne wywiady na głównej stronie np jak się obchodzi u nich święta. I to się liczy. Podbijamy europę...