Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16643
Stary 20.02.2012, 00:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś tak było.
Dlatego powstało prawo Webstera.
Piłkarze to już nie chłopi pańszczyźniani.
Dlatego właśnie istnieje problem Maleckiego - bo klub może go stracić nie zarabiając należytych pieniędzy.

A lepiej zapłacą mu w Championship lub drugiej Bundeslidze. W trzeciej też pewnie znalazłoby się parę zespołów.


Nie wiem. Z moich doświadczeń wynika zupełnie coś innego. Znam cierpliwych i pokornych, którzy zostali na koniec kompletnie wydymani przez pracodawców. Przykładów w drugą stronę - nie.
Czego innego uczono mnie też na szkoleniach.

No to powodzenia, szczęścia i krzyżyk na drogę

Dobranoc
Odpowiedz cytując