wolfy napisał(a):

Kiedyś tak było.
Dlatego powstało prawo Webstera.
Piłkarze to już nie chłopi pańszczyźniani.
Dlatego właśnie istnieje problem Maleckiego - bo klub może go stracić nie zarabiając należytych pieniędzy.
A lepiej zapłacą mu w Championship lub drugiej Bundeslidze. W trzeciej też pewnie znalazłoby się parę zespołów.
Nie wiem. Z moich doświadczeń wynika zupełnie coś innego. Znam cierpliwych i pokornych, którzy zostali na koniec kompletnie wydymani przez pracodawców. Przykładów w drugą stronę - nie.
Czego innego uczono mnie też na szkoleniach.
|
No to powodzenia, szczęścia i krzyżyk na drogę
Dobranoc