Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16641
Stary 20.02.2012, 00:38
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest prosta jak drut. Jesli ktos kiedys bedzie mu chcial zaplacic wiecej to zaplaci. Na ten moment mial kontrakt jaki mial i albo bedzie go wypelnial zgodnie z jego tresica albo poniesie konsekwencje. Podpis zostal zlozony.
Kiedyś tak było.
Dlatego powstało prawo Webstera.
Piłkarze to już nie chłopi pańszczyźniani.
Dlatego właśnie istnieje problem Maleckiego - bo klub może go stracić nie zarabiając należytych pieniędzy.

A lepiej zapłacą mu w Championship lub drugiej Bundeslidze. W trzeciej też pewnie znalazłoby się parę zespołów. Jakiejś niesamowitej kariery mu nie wróżę, ale gdzie by nie poszedł - zarobi lepiej.

HEDu napisał(a):Wyświetl post
a potem cierpliwość. cierpliwość POPŁACA. jak juz mowa o materializmie. starania będą wynagrodzone, nic nie ma od razu.
Nie wiem. Z moich doświadczeń wynika zupełnie coś innego. Znam cierpliwych i pokornych, którzy zostali na koniec kompletnie wydymani przez pracodawców. Przykładów w drugą stronę - nie.
Czego innego uczono mnie też na szkoleniach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2012 o godz. 00:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując