Ciastek1 napisał(a):

Jak dla mnie powinniśmy powalczyć o Prezesa z Górnika .Nie po raz pierwszy udowadnia , że ma zadatki na klasowego piłkarza .Osobiście uważam go za najlepszego czarnoskórego piłkarza nad Wisła od czasów Uche .Świetny na pozycji zarówno napastnika jak i skrzydłowego a tutaj mamy wakat po dyscyplinarce baleriny .
O ile się nie mylę to jest wypożyczony z Łęcznej do końca sezonu i dobrze byłoby o niego powalczyć a koszt miliona złotych za takiego grajka to są grosze.
|
Górnik ma prawo pierwokupu za milion złotych i na pewno z niego skorzysta.A pózniej krzykną milion euro.