Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 20.02.2012, 00:34
Naprawdę fajna gra ofensywna. Tutaj widać sporą różnicę od czasów Holendra. Niestety gra w obronie i mentalność zespołu leży. Błędy w obronie to już nic nowego, naoimiast dlaczego tak się cofnęliśmy po strzeleniu 2 gola? Daliśmy grać zagłębiu ograniczając się do kontr. I jak widać mamy tylko remis z ostatnim zespołem ligi. Cóż, kłania sie brak wzmocnień w obronie, tylko czekać na następne mecze z lepszymi zespołami. Smutne to wszystko bo przez grę defensywną w pewnym sensie jesteśmy bezradni.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując