westersyl napisał(a):

|
Generalnie zawsze daleki byłem od tego aby uważać Małeckiego za zawodnika który ma Białą Gwiazdę w sercu... Jednak on sam siebie tak kreował. Opaski wierność, koszulki, doping na młynie, tatuaż, niezliczona ilość wywiadów o wierności, miłości do klubu, żaden piłkarz nie deklarował tak mocno przywiązanie do klubu jak on.
|
Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje