wolfy napisał(a):

To bardzo możliwe.
Wydawało mi się to tak oczywiste, że o tym w ogóle nie wspominałem. Serio jesteś zaskoczony?
|
Absolutnie nie! Przecież ja od początku pisałem, że jemu nie zależy na Wiśle tylko na kasie. Tym bardziej jestem zdziwiony, że ktoś kto jest kibicem Wisły (a domyślam się, że Ty nim jesteś) może go jeszcze bronić po takiej akcji...