willow napisał(a):

Dzieciaku do lustra. Jestem pewien, że jestem od Ciebie starszy. A czy mnie na Ciebie stać, czy nie, to nie dyskusja na forum Wisły. Nie mniej mam powody sądzić, że kupiłbym Cię i sprzedał razem z kapeluszem. Jak kogoś nie znasz, to nie kozacz.
Więcej pokory w życiu, wolfy. Nie takich harpaganów widziałem.
|
E, moze sobie Panowie biznesmeni pomierzą fiuty na privie, co?
Dialog o potencjale literackim. Jak z Dołęgi Mostowicza.