Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16612
Stary 19.02.2012, 23:45
willow napisał(a):Wyświetl post
Dzieciaku do lustra. Jestem pewien, że jestem od Ciebie starszy. A czy mnie na Ciebie stać, czy nie, to nie dyskusja na forum Wisły. Nie mniej mam powody sądzić, że kupiłbym Cię i sprzedał razem z kapeluszem. Jak kogoś nie znasz, to nie kozacz.

Więcej pokory w życiu, wolfy. Nie takich harpaganów widziałem.
E, moze sobie Panowie biznesmeni pomierzą fiuty na privie, co?
Dialog o potencjale literackim. Jak z Dołęgi Mostowicza.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując