Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16611
Stary 19.02.2012, 23:43
krzsmi11 napisał(a):Wyświetl post
Czyli przyznajesz, że Patryk po prostu odjebał maniane po to żeby się z Wisły ulotnić bo mu podwyżki nie chcą dać.
Ja myślę, że tych naiwnych to jest naprawdę sporo. Zwłaszcza tych którzy dali się nabrać na miłość Patryka do Wisły.
To bardzo możliwe.
Wydawało mi się to tak oczywiste, że o tym w ogóle nie wspominałem. Serio jesteś zaskoczony?

Czy bronię Patryka? Poniekąd go rozumiem. Byłem w podobnej sytuacji, kiedy to ktoś próbował wykorzystać moje przywiązanie oraz fakt, że lubię to co robię. Być może dlatego mam na to inne spojrzenie, bo z perspektywy czasu wiele mnie to nauczyło.

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Hehehe, zawsze mnie śmieszyło wywyższanie się wiekiem na forum, gdzie nie liczy się ile kto ma lat, ale to jak pisze.
To nie jest wywyższanie się, ale jak mi koleś wyjeżdża z jakimś dziwnym przekazem w stylu "jak będziesz pracował...", to mogę mieć wątpliwości czy wie o czym pisze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2012 o godz. 23:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując