krzsmi11 napisał(a):

Czyli przyznajesz, że Patryk po prostu odjebał maniane po to żeby się z Wisły ulotnić bo mu podwyżki nie chcą dać.
Ja myślę, że tych naiwnych to jest naprawdę sporo. Zwłaszcza tych którzy dali się nabrać na miłość Patryka do Wisły.
|
To bardzo możliwe.
Wydawało mi się to tak oczywiste, że o tym w ogóle nie wspominałem. Serio jesteś zaskoczony?
Czy bronię Patryka? Poniekąd go rozumiem. Byłem w podobnej sytuacji, kiedy to ktoś próbował wykorzystać moje przywiązanie oraz fakt, że lubię to co robię. Być może dlatego mam na to inne spojrzenie, bo z perspektywy czasu wiele mnie to nauczyło.
Blaszczu16 napisał(a):

|
Hehehe, zawsze mnie śmieszyło wywyższanie się wiekiem na forum, gdzie nie liczy się ile kto ma lat, ale to jak pisze.
|
To nie jest wywyższanie się, ale jak mi koleś wyjeżdża z jakimś dziwnym przekazem w stylu "jak będziesz pracował...", to mogę mieć wątpliwości czy wie o czym pisze.