Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16610
Stary 19.02.2012, 23:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Liczy na pozwolenie na transfer. Albo jest to przygrywka do odejścia na mocy prawa Webstera.
pierwszy raz dzisiejszego wieczoru możesz mieć racje
za GW:
Po ostatnim zachowaniu Wisła może już nie mieć ochoty na zatrzymanie Małeckiego. Dodatkowo w sprawie pojawił się nowy wątek. Z naszych informacji wynika, że 24-letni piłkarz dostał bardzo dobrą ofertę z klubu rosyjskiej ekstraklasy, który oferuje mu zdecydowanie wyższe zarobki (m.in. z .tego powodu z Legii do Tereka Grozny odeszli Marcin Rybus i Marcin Komorowski). Na razie jednak krakowianie nie wyrazili zgody na transfer i być może 24-letni piłkarz znowu pokazał rogi, by wysyłać jasny sygnał: "pożytku ze mnie i tak nie będzie, więc albo teraz jeszcze na mnie zarobicie, albo w październiku odejdę i nie dostaniecie ani grosza".
Odpowiedz cytując