Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16609
Stary 19.02.2012, 23:40
Cupiał sypnij z 10 mln .
komuś kto tak pisze jest bliżej do przysłowiowej budki z piwem niż chociaż ogólnym pojęciu jak działa KLUB PIŁKARSKI I podejrzewam że tak własnie wygląda sytuacja w WIŚLE .Stawiam ze autorem tego był Kapka a adresatem Cupiał.I dzięki temu LOS Wisły wcale NIE MUSI być lepszy od Hutnika . A woli wyjaśnienia ja od 16 lat pracuje i powiem CI TAK ISTOTĄ PRACY SĄ PIENIĄDZE I WZAJEMNY SZACUNEK ZE SWOIM SZEFEM .
Odpowiedz cytując