wolfy napisał(a):

Liczy na pozwolenie na transfer. Albo jest to przygrywka do odejścia na mocy prawa Webstera. Bardzo możliwe, że jeżeli go zawieszą i nie pozwolą grać to będzie to kolejny argument za rozwiązaniem kontraktu.
Patryk nie jest idiotą. Jego menedżer też. Obawiam się, że to Wy wszyscy jesteście naiwni.
|
A. No to jak nie jest idiota tylko robi to wszystko z premedytacja to wszystko w porzadku.