Cytat:
|
Gdyby było jak piszesz, że "grasz dobrze - dostajesz podwyżkę", to naprawdę nie byłoby problemów.
|
Dobrze, to może inaczej. Tak powinno być i klub powinien ze wszystkich sił dążyć do takiego prowadzenia piłkarzy.
Pomijam już kompletnie kwestie tego, jak w klubie prowadzi się negocjacje, transfery, podwyżki, bo wejdziemy na naprawdę grząski grunt.
Ale tak po ludzku, wolfy. Na co on liczył pajac jeden? Że jak tupnie nogą, pokaże jaki on jest ....a ważny, to że co? Przyjedzie Basałaj karetą wypchaną kasą i będzie go prosił o powrót? Czy tak się zachowuje zwykły, profesjonalny piłkarz? Bo już nie wspomnę o tym, że to on miał niby mieć BG w swoim sercu ...
Nie broń go bo się ośmieszasz. W obecnej sytuacji,
jeśli słowa Moskala są prawdą a nie mamy powodów żeby mu nie wierzyć, takiego zachowania
NIC nie usprawiedliwia. Koniec kropka. I dalsza dyskusja zbędna.
*
Cytat:
Od razu poczujecie się lepiej i oczywiscie wyżej od jakiegoś prowokującego "wieśniaka z Suwałk"
|
Ważne że Białą Gwiazdę będzie miał zawsze w sercu.