Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16594
Stary 19.02.2012, 23:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W realnym, w odróżnieniu od Ciebie.

Jeżeli dla Ciebie renegocjowanie kontraktu z zawodnikiem, który awansuje w hierarchii zespołu jest czymś dziwnym, to lepiej zabierz głos w sprawie dopiero po kilku latach zainteresowania futbolem. Ja nie rozumiem - jak można na forum piłkarskim nie rozumieć podstawowych zależności rządzących współczesną piłką? Przecież nie ma okienka transferowego bez kilku przepychanek o nowe kontrakty zawodników, którzy akurat zaczęli lepiej grać. I to w tych największych klubach, bo mniejsze mało kogo interesują...

Zresztą - to nie tylko piłka. W każdej normalnej firmie większe kompetencje = awans = podwyżka/bonusy/etc.
Uważasz, że jeżeli ktoś przychodzi do firmy na okres próbny i godzi się na sumę X, to później będzie tam pracował za tyle samo do emerytury (jak dożyje)?

Pracujesz? Serio pytam.
Tzn jak awansował w hierarchii zespołu? Na które miejsce? Jest tuż za Wilkiem, przed Jaliensem? Czy może za Paljiciem a przed Czekajem?
Ja też nie zauważyłem aby Patryk zrobił jakikolwiek postęp w grze uprawniający go do starania się o podwyżkę. Nawet jeśliby tak było to co? Strajk bo klub nie daje podwyżki?
Odpowiedz cytując