Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2957
Stary 19.02.2012, 23:15
mam pytanie ,a moze interpelacje,czemu na naszej stronie nie ma tabeli ekstraklasy ,duzej przejrzystej aktualizowanej ?!!! moze jako moderatorzy mozecie wplynąć na kogos władnego aby taka tabela była ...mysle że odpowiecie mi na pytanie,lub olsnicie i podpowiecie gdzie takowa jest
Odpowiedz cytując