Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 19.02.2012, 23:10
adas123 napisał(a):Wyświetl post
thecris idę z Tobą o duże piwo,że Wisła z Ligi sie zakwalifikuje do pucharów
Myślę, że MP zostanie Polonia a o drugie miejsce będzie walka do końca... choć chyba Śląsk je zajmie. Trzecie miejsce mooooże jakimś cudem wyrwiemy Legii.
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.02.2012 o godz. 23:55.
Odpowiedz cytując