adas123 napisał(a):

|
thecris idę z Tobą o duże piwo,że Wisła z Ligi sie zakwalifikuje do pucharów
|
Myślę, że MP zostanie Polonia a o drugie miejsce będzie walka do końca... choć chyba Śląsk je zajmie. Trzecie miejsce mooooże jakimś cudem wyrwiemy Legii.