|
Widzę, że niektórym z Was można napluć w twarz a i tak powiecie, że to deszcz pada. Szkoda słów.
@wikink1
Z Twojego postu wnioskuję, że jeszcze nie podjąłeś pracy zarobkowej i nie wiesz jak się należy zachowywać w pracy. Jak należy wywiązywać się ze swoich obowiązków, czym jest dyscyplina. Daj znać jak dorośniesz.
|