!!IRIVER!! napisał(a):

Oby nie postanowili sobie powetować tych porażek w ostatnich minutach w czwartkowy wieczór. Musi być dobrze, nie ma innej opcji !
|
Oni od początku roku grają kaszanę. A teraz na nasze szczęście mają kilka kontuzji - w tym kapitana - i kilku wykartkowanych piłkarzy na rewanż z ładnie grającą Wisłą w ataku. To co, że możemy stracić bramkę w Belgii przez słabą obronę. To jest wkalkulowane w rewanż na pewno, ważniejsza jest gra i skuteczność piłkarzy w ofensywie, gdzie każda zdobyta bramka na wyjeździe daje niesamowitą przewagę. Wbić im dwa gole w Liege i już się nie podniosą.