Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10510
Stary 19.02.2012, 23:03
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Oby nie postanowili sobie powetować tych porażek w ostatnich minutach w czwartkowy wieczór. Musi być dobrze, nie ma innej opcji !
Oni od początku roku grają kaszanę. A teraz na nasze szczęście mają kilka kontuzji - w tym kapitana - i kilku wykartkowanych piłkarzy na rewanż z ładnie grającą Wisłą w ataku. To co, że możemy stracić bramkę w Belgii przez słabą obronę. To jest wkalkulowane w rewanż na pewno, ważniejsza jest gra i skuteczność piłkarzy w ofensywie, gdzie każda zdobyta bramka na wyjeździe daje niesamowitą przewagę. Wbić im dwa gole w Liege i już się nie podniosą.
Odpowiedz cytując