Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 19.02.2012, 23:00
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko przeglądając bramki na ekstraklasa tivi znalazłem taki oto kwiatek:

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...iev__1_1_.html


"Kapitalny gol Bułgara" Pewnie tam sobie notował przed meczem, że Wisła ma Bułgarskiego napastnika, tylko zapomniał nazwiska i strzelał
Serb i Bułgar dwa bratanki...

EDIT: Ale i tak uważam, ze nikt nie przebije TVP. Kiedyś w Wiśle pomylili Ćwielonga z Diazem
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2012 o godz. 00:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując