wolfy napisał(a):

Żurawski podpisał nowy kontrakt, bo stary niedługo wygasał. Brożek dostał podwyżkę z poziomu juniorskiego, ale taki Pajlić kiedy przyszedł zarabiał więcej.
Frankowski to był gest Cupiała. Jedynie chyba Głowacki i Żurawski jakoś normalnie to załatwili, ale w przypadku Maćka to były inne czasy i warunki finansowe.
Jasne, mistrzu.
|
Ty, wolfy, już dawno oderwałeś się od rzeczywistości, więc szkoda nawet komentować Twoich postów.
Rozumiem, że wszedłeś na najwyższy poziom samozajebistości. Mam tylko nadzieję, że kiedyś zderzysz się z rzeczywistością i trochę to zaboli.
Jeśli usprawiedliwiasz chamskie zachowanie Małeckiego ciśnieniem na kasę, to gratuluję. Widać, poziom intelektualny zbliżony.
Bez odbioru.