Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16581
Stary 19.02.2012, 22:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Żurawski podpisał nowy kontrakt, bo stary niedługo wygasał. Brożek dostał podwyżkę z poziomu juniorskiego, ale taki Pajlić kiedy przyszedł zarabiał więcej.
Frankowski to był gest Cupiała. Jedynie chyba Głowacki i Żurawski jakoś normalnie to załatwili, ale w przypadku Maćka to były inne czasy i warunki finansowe.


Jasne, mistrzu.

Ty, wolfy, już dawno oderwałeś się od rzeczywistości, więc szkoda nawet komentować Twoich postów.
Rozumiem, że wszedłeś na najwyższy poziom samozajebistości. Mam tylko nadzieję, że kiedyś zderzysz się z rzeczywistością i trochę to zaboli.
Jeśli usprawiedliwiasz chamskie zachowanie Małeckiego ciśnieniem na kasę, to gratuluję. Widać, poziom intelektualny zbliżony.

Bez odbioru.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując