Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16579
Stary 19.02.2012, 22:53
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jakos pamietam zeby podzyzki dostawali i Brozek (Pawel) i Zurawski i Frankowski i Glowacki... Nie jest to znowu az takie science fiction jak to przedstawiasz.
Żurawski podpisał nowy kontrakt, bo stary niedługo wygasał. Brożek dostał podwyżkę z poziomu juniorskiego, ale taki Pajlić kiedy przyszedł zarabiał więcej.
Frankowski to był gest Cupiała. Jedynie chyba Głowacki i Żurawski jakoś normalnie to załatwili, ale w przypadku Maćka to były inne czasy i warunki finansowe.

willow napisał(a):Wyświetl post
Pierdoły piszecie i tyle.
Jasne, mistrzu.



P.S. Coraz weselej się robi w klubie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2012 o godz. 22:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując