RAF napisał(a):

|
Jakos pamietam zeby podzyzki dostawali i Brozek (Pawel) i Zurawski i Frankowski i Glowacki... Nie jest to znowu az takie science fiction jak to przedstawiasz.
|
Żurawski podpisał nowy kontrakt, bo stary niedługo wygasał. Brożek dostał podwyżkę z poziomu juniorskiego, ale taki Pajlić kiedy przyszedł zarabiał więcej.
Frankowski to był gest Cupiała. Jedynie chyba Głowacki i Żurawski jakoś normalnie to załatwili, ale w przypadku Maćka to były inne czasy i warunki finansowe.
willow napisał(a):

|
Pierdoły piszecie i tyle.
|
Jasne, mistrzu.
P.S. Coraz weselej się robi w klubie.