Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16577
Stary 19.02.2012, 22:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej Kosowski, Dolha, Błaszczykowki, Brożkowie - można by wymieniać długo. Pamiętam też, jak z "klasą" rozstawał się z nami Dudka, pod koniec rundy grając w siatkówkę.
Ma Wisła pecha, że jakoś nikt nigdy nie wie "jak i kiedy"'.
Albo - może to u nas włodarze robią coś nie tak?

kot to dobrze podsumował.
Nie naginaj faktów.
Jak klub chciał kogoś zatrzymać, to zatrzymał.
Jakoś z Sobolewskim się udało. I z wieloma innymi. Zależy od człowieka.
Błaszczykowskiego z resztą pod to nie podciągaj, bo na tej samej zasadzie odszedł Żuraw. Brożków chcieli sprzedaż i sprzedali.
Dolha wiadomo - miał ciśnienie na Amicę i odszedł.
Pierdoły piszecie i tyle.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując