Drozd napisał(a):

A ci co się nie łapią do 18 jeżdżą wspierać drużynę? Nie oczekuj od Małeckiego takich gestów skoro ręki trenerowi podać nie potrafi. Pytanie jest czy tak jak mówił Wilk przeprosił czy strzelił focha. Nie mamy za wielu grajków żeby nie próbowac Małeckiego naprostować z pożytkiem dla wszystkich.
A dziś odrobiliśmy punkt do głównego rywala. Chyba nie sadzisz że najtrudniej będzie ze Śląskiem. Choćby z racji na sędziów. Dziś karnego na Bitonie w C+ komentator nawet nie zauważył, a o wejściu barkiem Kirma paplał dziesięć minut.
|
Pamietam kiedys jak jakis pilkarz w okresie przygotowawczym do Euro albo WC doznal kontuzji. Normalnie zostalby odeslany do domu ale on byl z druzyna, byl z zawodnikami bo czul sie czescia tej druzyny. My tu nie mowimy o pilkarz ktory nie kwalifikuje sie do gry przez poziom sportowy ale o kims kto do prostu ma nie konca rowno pod sufitem. I to jeszcze zawodnik ktory - wg jego slow - dalby sie pokroic za Wisle.
Wolfy,
Jakos pamietam zeby podzyzki dostawali i Brozek (Pawel) i Zurawski i Frankowski i Glowacki... Nie jest to znowu az takie science fiction jak to przedstawiasz.