|
nie zwalajmy wszystkiego na kasę. My zwykli ludzie nigdy nie bedziemy zarabiać miesiecznie 30tys zlotych podstawy. My za 1500zl musimy czesto dawać sie poniżać i pracowac po 15h, a mimo wszystko musimy szanować swojego pracodawce bo jak zaczniemy sapać czy coś dostajemy dyscyplinarkę i o prace będzie później ciężko. Powinien się starać na boisku i dziękować Bogu że dostał taki talent i może żyć ponad stan....
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
|