Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16566
Stary 19.02.2012, 22:27
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Błaszczykowski też gdy grał w Wiśle był najsłabiej zarabiającym piłkarzem w kadrze. I nie gwiazdorzył, tylko swoją grą zapracował sobie na miliony w Borussii.
Staram się zawsze być uczciwym co do faktów. Błaszczykowski nie chciał przedłużyć z Wisłą kontraktu i to są fakty. Czy przyczyną były zbyt małe propozycje Wisły, to inna sprawa. Dlatego grał OK do ostatniej chwili, bo ta była zbieżna z czasem jego negocjacji.

Jedyna różnica z przypadkiem Małeckiego jest taka, że Błaszczykowski dogadał się o odejsciu za porozumieniem, gdyż mógł odejść z Wisły od zaraz, a Małecki chciał zostać, ale dogadać się nie może, gdyż klub prawdopodobnie uważa, że ten może odejść dopiero za 2,5 roku a nie od Czerwca. Frustracja Małeckiego jest więc gorsza, bo on z tego co wiem, chciał grać tutaj, a klub postanowił grać nim na starych warunkach, czyli raczej go już nie chciał.
Ostatnio edytowane przez kot : 19.02.2012 o godz. 22:46.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując