|
Klub nie popisuje się z pensją dla Małeckiego i z tym się zgadzam.Patryk był wiodącą postacią w drużynie, strzelał ważne bramki dla Wisły i być może zasługiwał na więcej niż dostawał. Jednak NIC w tym momencie Małeckiego nie usprawiedliwia. Teraz Małecki olewa drużynę i trenera któremu do pięt nie dorasta i mówi ,że nie chce grac w drużynie? To jest prawdziwy Wiślak? Prawdziwym Wiślakiem był Żuraw który takiego szumu wokół własnej osoby nie robił a zapracował sobie na SZACUNEK u kibiców. Prawdziwym Wiślakiem jest Sobol a nie Małecki który mówi że nie chce grać w klubie i dzieli kibiców. Patryk szanowałem Cię ale po ostatnim incydencie pokazałeś ,że nie masz białej gwiazdy w sercu. A boli to najbardziej gdyż za takiego Cię uważałem gdy prowadziłeś doping, gdy razem z kibicami przeżywałeś każdy mecz...
|