Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.02.2012, 22:22
Szkoda , że nie mógł grać Diaz bo to przede wszystkim przez Dragana przegraliśmy ten mecz. Może gdyby grał tam Niuniez byłoby lepiej ?

Martwi postawa Siergieja bo przy miernocie naszej obrony był on jedynym jasnym punktem w defensywie. Brak pewności to coś co może być najgorsze dla bramkarza
Odpowiedz cytując