rafkur napisał(a):

Przeczytaj najpierw swój poprzedni post, później mój pod spodem a potem się zastanów kto wyszedł na idiotę...
Jak coś się będzie nie zgadzało to jeszcze raz i tak do skutku. Wtedy zrozumiesz, że mój post był jakby kontynuacją twojego a nie jego zaprzeczeniem. I wracamy do pierwszego zdania w tym poście....
|
Napisałem : "Nie kłóć się z analfabetą..." - napisałem to do ciebie. Chyba nie możesz się kłócić sam ze sobą?

MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..