Vuko napisał(a):

|
Można mieć pretensje do Małego, ok, ale co gra najdroższy rezerwowy w lidze - Jaliens? Dlaczego nikt nie apeluje o jego sprzedaż albo utworzenie dla niego Klubu Kokosa? Gra piach, a kosi nieziemską kasę.
|
A co tu ma Jaliens do rzeczy? Wyzywa kibiców, obraza sie na trenera, jest bohaterem brukowcow? Yo po cholere takie porownania. Ktos mu dal taki kontrakt to trzeba go wypelniac.