Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18750
Stary 19.02.2012, 22:06
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tomek100

1. Chodziło mi o inne dyscypliny niż piłka nożna i doskonale o tym wiesz.

2. Dla mnie Puchar Polski jest sto razy fajniejszy niż wicemistrzostwo i tylko trochę mniej fajny niż mistrzostwo. Wszystkie te trzy rzeczy przeżywałem wiele razy na żywo więc wypowiadam się na podstawie doświadczeń własnych. I tym miłym akcentem zamknę dyskusję, bo rzeczywiście nie ma ona większego sensu.

P.S. Dlaczego urywasz nam jednego mistrza to wiem, ale dlaczego dwa puchary?

EDIT:

Odpiszę na pw, bo odbiegamy od tematu.
przecież tak naprawdę nie chodzi o samo trofeum tylko grę w pucharach europejskich dzięki niemu.Dla mnie jedyny poważny tytuł to MP.Sorry, że się wtrąciłem, ale to tak nawiasem mówiąc ten komentarz.

ps.wicemistrzostwo to nie jest żaden tytuł, Groclin sobie takie coś mógł dopisywać w bramie stadionu na wsi.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 19.02.2012 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując