0 22 napisał(a):

Tomek100
1. Chodziło mi o inne dyscypliny niż piłka nożna i doskonale o tym wiesz.
|
0 22 napisał(a):

|
2. Dla mnie Puchar Polski jest sto razy fajniejszy niż wicemistrzostwo i tylko trochę mniej fajny niż mistrzostwo. Wszystkie te trzy rzeczy przeżywałem wiele razy na żywo więc wypowiadam się na podstawie doświadczeń własnych. I tym miłym akcentem zamknę dyskusję, bo rzeczywiście nie ma ona większego sensu.
|
Dla mnie liczy się liga i MP: każdy gra z każdym po dwa razy i to jest obiektywny sprawdzian kto jest najlepszy. Puchar to w dużej mierze przypadek (od losowania przez dyspozycję w tym konkretnym dniu), ale szanuję Twoje spojrzenie na tą sprawę i cieszę się, że PP przynosi Ci tyle frajdy
0 22 napisał(a):

|
P.S. Dlaczego urywasz nam jednego mistrza to wiem, ale dlaczego dwa puchary?
|
Moja pomyłka - przepraszam. Tak, macie 14 PP.
PS> Może już odpuścisz te 9 MP w podpisie bo to trochę śmiesznie już jest

Pozdrawiam.