No i 2 pucharowicze (Legia, Wisła) co wg niektórych przerastają ligę o dwie długości zgodnie za przeproszeniem się posrały

Nie ma się co licytować kto bardziej, remis wszak dla nas jak przegrana. Niech to będzie kubeł zimnej wody dla tych którzy myśleli że Wisła czy Legia tylko dlatego ze w pojedynczych meczach pucharowych coś pokazały to zawojują ligę. MP zdobywa się punktowaniem ze słabiakami. Nie wygrana ze Ślaskiem w Wroclawiu, ale pokonanie Lubina czy Zabrza. Taka prawda. Źle to dla nas wygląda. Zwłaszcza z tak słabą obroną. Zbyt dużo punktów gubimy przez nasze błędy żeby dogonić Śląsk. A i Polonia Zielińskiego pewnie frajersko punktów gubić nie będzie. No nic. Trzeba walczyć dalej
