Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16550
Stary 19.02.2012, 21:47
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty jesteś idiotą czy udajesz? NIE DLA MAŁECKIEGO W WIŚLE. Przeczytaj jeszcze kilka razy (z Twoim rozumowaniem - nawet kilkanaście) - i ewentualnie odpisz
Przeczytaj najpierw swój poprzedni post, później mój pod spodem a potem się zastanów kto wyszedł na idiotę...
Jak coś się będzie nie zgadzało to jeszcze raz i tak do skutku. Wtedy zrozumiesz, że mój post był jakby kontynuacją twojego a nie jego zaprzeczeniem. I wracamy do pierwszego zdania w tym poście....
Odpowiedz cytując