Kibic_1906 napisał(a):

Czy Ty jesteś idiotą czy udajesz? NIE DLA MAŁECKIEGO W WIŚLE. Przeczytaj jeszcze kilka razy (z Twoim rozumowaniem - nawet kilkanaście) - i ewentualnie odpisz
|
Przeczytaj najpierw swój poprzedni post, później mój pod spodem a potem się zastanów kto wyszedł na idiotę...
Jak coś się będzie nie zgadzało to jeszcze raz i tak do skutku. Wtedy zrozumiesz, że mój post był jakby kontynuacją twojego a nie jego zaprzeczeniem. I wracamy do pierwszego zdania w tym poście....