Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 19.02.2012, 21:45
Z taką obroną będzie ciężko jakikolwiek mecz wygrać. Jak z przodu Melikson strzeli bądź wykreuje 3 gole to w obronie postarają się, żeby 3 stracić. Naprawdę będzie ciężko żeby z ligi wejść do pucharów a o MP to łudzą się tylko miłośnicy fanatsy i science-fiction. Bardziej realne niż przez ligę wydaje mi się awans do LE poprzez zdobycie Pucharu Polski.
Odpowiedz cytując