Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16545
Stary 19.02.2012, 21:35
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Pieniędzy? Chyba kieszonkowych bo na prawdziwe pieniądze to się pracuje

Takich to właśnie nasz Patryk ma "wyznawców". Nie chcę nikomu ubliżać więc skupię się na wieku. Średnia pewnie około 15 lat. Wisła istnieje w ich głowach od mniej więcej 2005 albo i krócej więc i idole tacy z przeceny. Na co nam przyszło.
Czy Ty jesteś idiotą czy udajesz? NIE DLA MAŁECKIEGO W WIŚLE. Przeczytaj jeszcze kilka razy (z Twoim rozumowaniem - nawet kilkanaście) - i ewentualnie odpisz
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując