rafkur napisał(a):

Pieniędzy? Chyba kieszonkowych bo na prawdziwe pieniądze to się pracuje 
Takich to właśnie nasz Patryk ma "wyznawców". Nie chcę nikomu ubliżać więc skupię się na wieku. Średnia pewnie około 15 lat. Wisła istnieje w ich głowach od mniej więcej 2005 albo i krócej więc i idole tacy z przeceny. Na co nam przyszło.
|
Czy Ty jesteś idiotą czy udajesz? NIE DLA MAŁECKIEGO W WIŚLE. Przeczytaj jeszcze kilka razy (z Twoim rozumowaniem - nawet kilkanaście) - i ewentualnie odpisz

MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..