danpe_ napisał(a):

Willow a czego oczekujesz od Kazka?
Z gówna ma bat ukręcic?
Moim zdaniem wykonał zimą bardzo dobrą robotę, zespół jest dobrze przygotowany do rozgrywek.
A że nie ma wzmocnień - akurat nie Moskala bym tu winił. Prędzej Basałaja-dyletanta i jego poprzedników, co takiego syfu narobili, że Wisłę teraz po sądach ciągają.
Zresztą ile ten zespół jest wart przekonamy się w czwartek i przy okazji meczu z Koroną.
|
Brak wzmocnień to oczywiście nie jest wina Moskala.
Ja jednak stoję nadal na stanowisku, że ta drużyna ma potencjał na zdobycie Mistrzostwa Polski. Potrzebne są niewielkie korekty w składzie, jak choćby lewy obrońca czy lewy pomocnik.
I jak przeczytałem wywiad ze Stanem, że będą max dwa transfery, to pomyślałem sobie "Jest Ok!".
Jak się skończyło, wiemy.
Natomiast uważałem i nadal uważam, że zamiana Maaskanta na Moskala to zamiana przysłowiowej siekierki na kijek. Żaden przeskok jakościowy.
Co oczywiście nie przeszkadza mi w darzeniu Moskala ogromnym szacunkiem, żeby była jasność.