JrQ- napisał(a):

Ale Standard na wyjazdach gra słabo.
Zresztą, my nie lepsi, zobacz, które miejsce ma Zagłębie...
|
tak, tylko z drugiej strony - można mieć nadzieję że są zdemolowani psychicznie.
1:2 z Anderlechtem u siebie, tracą pod koniec.
1:1 w Krakowie, grając w przewadze, nawet sam ich trener mówi (nie wprost), że dali dupy, tracą pod koniec.
i teraz, 2:4 na wyjeździe z 3. od końca drużyną.
Cytat:
Royal Standard de Liège przegrał 2-4 (1-2) z SV Zulte Waregem w 26. kolejce belgijskiej Jupiler Pro League. Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy zajmuje czwarte miejsce w tabeli.
19 lutego 2012, 18:00 - Waregem
SV Zulte Waregem 4-2 Royal Standard de Liège
Davy De Fauw 33, Habib Habibou 43, 62, Mbaye Leye 53 - Michy Batshuayi 25, Yoni Buyens 70
Standard: 18. Anthony Moris - 6. Laurent Ciman, 2. Réginal Goreux, 25. Kanu, 55. Rami Gershon - 77. Serge Gakpé (46, 7. Birkir Bjarnason), 21. William Vainqueur (85, 39. Imoh Ezekiel), 17. Yoni Buyens, 20. Luis Manuel Seijas (46, 11. Cyriac Gohi Bi) - 23. Michy Batshuayi, 10. Mémé Tchité.
|
Czyżby zmiana bramkarza na Wisłę?