Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 19.02.2012, 21:22
Mecz nie był zły ,ale indywidualne błędy sprawiły że był tylko remis.
Mogła podobać się zwłaszcza gra kombinacyjna i nie złe radzenie sobie w grze pod presingiem .
Szkoda tylko ,że piłka nie jest rozgrywana szybciej .
Najlepiej Melikson ,na drugim biegunie Palic.
Tak prawdę powiedziawszy ,to przydałby nam się solidny obrońca na lewą stronę.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując