Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 19.02.2012, 21:21
Jak widzę, że Melikson nie ma z kim grać, to mi jest go bardzo szkoda. On jest niestety za dobry na Wisłę. W lepszym klubie mógłby się na prawdę rozwinąć.

Którzy geniusze wymyślili, żeby wywalić Brożka i nie kupić przez trzy okienka transferowe typowego lewego obrońcę i stawiać tam zawodników przesuwanych z innych miejsc na boisku (Dragan, Diaz)? Dragan i tak do tej pory grał lepiej niż można było się po nim spodziewać, bo w końcu od początku to był dziwny i niezrozumiały transfer.

Moskal chciałby grać jak kiedyś Wisła Kasperczaka (co cię bardzo chwali), tyle że mając piłkarzy takich jak się ma, to może często obracać się przeciwko Nam. Samym Meliksonem i w porywach Ilievem nie da się. Choć z tygodnia na tydzień powinno być coraz lepiej i może na ligę wystarczy.
Odpowiedz cytując